Mutfak Dolabı, Amerikan Kapı, Lake Kapı ve Portmanto..

Akrilik Mutfak Dolapları;

Country Mutfak Dolapları;

Lake Mutfak Dolapları;

Membran Mutfak Dolapları;

Mutfak Dolapları günden güne model çeşitliliğini arttırmaktadır.
Çok amaçlı mutfak dolabı arayan müşterilerde gitgide çoğalmaktadır.

“KA Yapı Mobilya Dekorasyon” bu değişimin farkında olup, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda mutfak dolaplari üretmektedir.

Amerikan Kapı

Ev dekorasyonu deyince aklımıza gelen ilk şeylerden biri değilmidir oda kapıları? Oysaki kapılar her odada bulunan, üstelik oldukça büyük bir yer kaplayan ve evin genel görüntüsünü etkileyen unsurların başında geliyor. Diğer tüm mobilya parçaları kadar büyük ve dikkat çekici olma özelliğine sahip olan iç kapılara mobilyalara verdiğimiz önemi ne kadar fark ediyoruz? Dekorasyonumuzu değiştirirken kapılarımızı da değişecekler listeye koymamız zaruridir. Yeni bir eve taşındığımızda şansımıza nasıl bir kapı çıkarsa onu mu kullanıyoruz? Ve sonra da evin dekorasyonunu tamamladığımızda (daha doğrusu tamamladığımızı sandığımızda)sonuçtan memnun kalmayıp ancak sorunun ne olduğunu bir türlü çözemiyor muyuz? Kapılar olmasın? İç oda kapıları dendi mi ilk akla gelecek örneklerin epey dışına çıkan modellerimiz mevcut. Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, daha fazla bilgi alabilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lake Kapı

Lake Kapı Son günlerde hanelerini tasarım etmek ve görkemli bir hava katmak isteyenlerin esas seçimleri arasındayer almakta.
Spesifik duruşları ve göz alıcı desenleriyle büyüleyici bir görünüşebulunduran bu kapı desenleri, evinizin havasını komple değiştirecek türden.
MDF üstüne istenilen tasarımların çizilmesi aracılığı ile yaşama geliyor.
Aslında Lake sözcüğü uygulanan boya ile bu kapıların adını belirliyor.
Özel katmanlar ve ölçüler tarafında lake boyama işleminden geride bıraktığımız tasarımlı MDF kapılar, ardından müşterilerin beğenilerine sunuluyor.

Boya Badana

Tüm boya badana işlerinizi profesyonel ekiplerimize yönlendirir ve gününde teslim ile çalışırız.

Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavanların modelleri ve yapıları çeşitlilik arz ettiğinden daha detaylı konuşabilmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Masif ve Laminant Parke

Masif ve Laminant Parke işleriniz yapılır. Görüşme sağlandıktan sonra parke ekibimiz sizinle iletişime geçer ve ücretsiz keşif hizmetimizi size sunar.

Mutfak ve Banyo Tezgahları

Mutfak ve Banyo Tezgahlarında da çeşitlilik çok fazla olduğu için bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere bilgi vermemiz daha sağlıklı olacaktır.

Özel Yapı ve Tasarımlar

Tüm yapınızı dilediğiniz gibi tasarlar, dekore ederiz. Tadilat ve Dekorasyon bizim işimiz!